Vítejte v Pure Body, voňavém světě odpočinku a krásy.

Lucie Sýkorová (Oliveriusová)

Majitelka studia, masérka, pedikérka

„Vše co dělám, dělám s láskou a jinak to neumím… stejně tak se stavím ke své práci, která se mi za ty roky stala spíše posláním. Proto se snažím se ve svém oboru neustále vzdělávat a zdokonalovat, abych mohla svým klientům poskytovat tu nejlepší péči. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a terapie upravuji dle vašich aktuálních problémů a potřeb.
Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, 3 roky pracovala jako psychiatrická sestra v PL Bohnice. Profesionálně se masážím věnuji od r. 2002.

V roce 2006 jsem absolvovala kurz Pedikúra O.P.I. Další kurzy – Kineziotaping, Dornova metoda, Breussova masáž, Horké lávové kameny, Instruktor NordicWalkingu, Reflexologie a další relaxační metody. Několik let jsem pracovala v prestižních Spa hotelech v Praze. Absolvovala jsem kurzy v pedikúře Protetika nehtů, Rovnátka zarostlých nehtů, Výroba individuálních korektorů prstů. Působila jsem jako terapeut elitních jezdců týmu Lotus ve světovém šampionátu Worldseries by Renault, Formula 3,5. Také jsem instruktorkou Nordic Walkingu.“

Zuzana Oliveriusová

Kosmetička, pedikérka, manikérka, relaxační masáže

Zuzana je výborná kosmetička i pedikérka s praxí od roku 2006. Ošetření v jejím provedení se pro vás stane rituálním zážitkem. Objednat se k ní můžete i na uvolňující relaxační a lymfatické masáže těla.

„V roce 2006 jsem absolvovala rekvalifikační kurz, obor Kosmetička, vizážistka a manikérka.  A od této doby se věnuji souvislé praxi a nadále se vzdělávám.

Absolvovala jsem další kurzy: Litoterapie, Japonská masáž obličeje, Lymfatická masáž obličeje, Trvalá na řasy, Slavnostní a svatební líčení, Indická masáž hlavy, Fiji rituály, Thalgo rituály, Purles rituály, Facepaiting, Relaxační masáže.“

Adéla Poživilová

Masérka

Adéla je sice benjamínkem našeho týmu, ale rozhodně nezůstává pozadu co se týče vzdělávání a vylepšování svých dovedností i praxe.

Absolvovala následující kurzy:
2017: osvědčení na regenerační a sportovní masáže
2018: základní pleťová a tělová terapie, spirituální aromaterapie od kosmetiky Yasmínka, kurz od kosmetiky Thalgo, manuální lymfodrenáž, reflexologie
2019: diagnostika pohybového aparátu, 1. část mobilizační techniky

2020: Dornova metoda, Breussova masáž, kurz moxování, 1. část meridiánových masáží

V následujících měsících se plánuje zúčastnit těchto kurzů: 2. část mobilizační techniky, 2. část meridiánových masáží.

Jan

Masér

Od léta 2020 je možné objednat se do Studia Pure Body také k mužskému masérovi.
Jan má zkušenosti ze SPA provozů několika pražských pětihvězdičkových hotelů.
Kromě základního masérského kurzu absolvoval čtyři další:
– lymfatická masáž
– relaxační masáž horkými kameny
– hloubková masáž (Deep Tissue)
– indická masáž hlavy
Jan věří, že masážní techniky je skvělé kombinovat podle aktuální nálady a potřeb klienta.
Nemusíte se objednávat „jenom“ na klasickou, hloubkovou anebo indickou masáž! Co třeba na začátku dopřát ztuhlým zádům a šíji pár pořádných hmatů technikou „Deep Tissue“, ale v závěru osvěžit pokožku obličeje jemnou lymfatickou masáží?