Vítejte v Pure Body, voňavém světě odpočinku a krásy.

Lucie Sýkorová (Oliveriusová)

Majitelka studia, masérka, pedikérka

„Vše co dělám, dělám s láskou a jinak to neumím… stejně tak se stavím ke své práci, která se mi za ty roky stala spíše posláním. Proto se snažím se ve svém oboru neustále vzdělávat a zdokonalovat, abych mohla svým klientům poskytovat tu nejlepší péči. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a terapie upravuji dle vašich aktuálních problémů a potřeb.
Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu, 3 roky pracovala jako psychiatrická sestra v PL Bohnice. Profesionálně se masážím věnuji od r. 2002.

V roce 2006 jsem absolvovala kurz Pedikúra O.P.I. Další kurzy – Kineziotaping, Dornova metoda, Breussova masáž, Horké lávové kameny, Instruktor NordicWalkingu, Reflexologie a další relaxační metody. Několik let jsem pracovala v prestižních Spa hotelech v Praze. Absolvovala jsem kurzy v pedikúře Protetika nehtů, Rovnátka zarostlých nehtů, Výroba individuálních korektorů prstů. Působila jsem jako terapeut elitních jezdců týmu Lotus ve světovém šampionátu Worldseries by Renault, Formula 3,5. Také jsem instruktorkou Nordic Walkingu.“

Zuzana Oliveriusová

Kosmetička, pedikérka, manikérka, relaxační masáže

Zuzana je výborná kosmetička i pedikérka s praxí od roku 2006. Ošetření v jejím provedení se pro vás stane rituálním zážitkem. Objednat se k ní můžete i na uvolňující relaxační a lymfatické masáže těla.

„V roce 2006 jsem absolvovala rekvalifikační kurz, obor Kosmetička, vizážistka a manikérka.  A od této doby se věnuji souvislé praxi a nadále se vzdělávám.

Absolvovala jsem další kurzy: Litoterapie, Japonská masáž obličeje, Lymfatická masáž obličeje, Trvalá na řasy, Slavnostní a svatební líčení, Indická masáž hlavy, Fiji rituály, Thalgo rituály, Purles rituály, Facepaiting, Relaxační masáže.“

Daniela Stočesová

Fyzioterapeutka

Po skončení střední školy jsem nastoupila na vyšší odbornou školu obor diplomovaný fyzioterapeut. Studium fyzioterapie mě naučilo přemýšlet o fungování lidského těla a hledat možnosti, jak můžu člověku pomoci.

Od střední školy se pohybuji ve „zdravotnictví“ a to mě asi dovedlo k tomu, že zdraví vnímám jako privilegium, ne jako samozřejmost.

Baví mě hledat cesty, jak do běžného života nenásilně zapojit kompenzační cvičení, abychom se cítili svěže a bez bolestí. Líbí se mi propojovat a kombinovat různé metody a systémy, hledat vždy tu konkrétní cestu, která je pro každého klienta „ta pravá“.

Prošla jsem mnohé kurzy se zaměřením například na respirační fyzioterapii, rázovou vlnu, laserovou terapii, mobilizaci kloubů a páteře, senzomotoriku, kineziotaping, a další.

Aneta Zíková

Masérka

Už jako malá holčička jsem snila, že se jednou stanu masérkou.

 

V průběhu dospívání mě bavilo pomáhat lidem v mém okolí od bolesti k uvolnění a relaxaci. Proto jsem se rozhodla svůj dětský sen povýšit na profesionální úroveň. Masáž vnímám jako poslání, které má za úkol pomoci po fyzické i psychické stránce každému jedinci.

 

V tomto oboru se snažím stále vzdělávat. Mohu proto nabídnout hloubkovou masáž, manuální lymfodrenáž nohou, Indickou masáž hlavy, těhotenskou masáž a kineziotaping.

Barbora Donathová

Výživová poradkyně

Jsem hrdá máma, advokátka, certifikovaná lektorka jógy a certifikovaná výživová poradkyně. Jsem také členkou České komory fitness (https://komorafitness.cz). Zastávám heslo, že jídlo je tím nejlepším lékem.

Co nabízím?

  • Komplexní vstupní konzultaci, jejímž cílem je hodnocení Vašeho dosavadního stravování a fyzické aktivity s ohledem na Váš životní styl včetně měření tělesné hmotnosti a základní analýzy tělesného složení. V rámci naší spolupráce prodiskutujeme Vaše zvyklosti a cíle a poskytnu Vám návod, jak si sestavit vyvážený talíř a jídelníček v návaznosti na Vaší fyzickou aktivitu.
  • Dále nabízím mj. sestavení jídelníčku na úpravu tělesné hmotnosti, konzultace v oblasti správné životosprávy rodiny a poradenství v oblasti výživy během těhotenství, šestinedělí i kolem menopauzy.
  • Pro více informací o mě navštivte: https://www.spacebyb.com/, https://www.instagram.com/spacebyb/

Václav Padruněk

Masér

Masáž má obrovskou sílu. Umí rozplakat, rozpustit stará zranění, fyzická, psychická, emocionální. A někdy je možné prostřednictvím doteku cítit Boha. Nebo „jen“ zbavit napětí a stresu. Uvolnit. Pomáhat. Léčit. Napravovat.

 

Věnuji se především hloubkové fyzio masáži a tradiční thajské masáži (TTM). TTM je více kontaktní, používají se i lokty, chodidla, předloktí, kolena. Cílem je rozproudit energii v těle tak, aby tekla plynule a neomezeně a tělo se „opravilo“ samo. TTM je někdy nazývána jógou pro líné – klienty protahuji tak, aby s minimálním úsilím dosáhli na benefity jógových ásan, které by sami nezacvičili v takovém rozsahu.

 

Jsem milujícím otcem, rád běhám, chodím na dlouhé vzdálenosti,  rád vařím, sdílím, předávám, pomáhám, rád se učím nové věci. A moc rád se starám o to, aby se lidé v mé blízkosti cítili fajn.