Vítejte v Pure Body, voňavém světě odpočinku a krásy.

Toužíte po profesionální péči a kvalitním odpočinku?

Pak Vás rádi přivítáme ve studiu Pure Body.

Najdete zde kompletní péči o Vaše tělo na jednom místě. Můžete si dopřát masáže, kosmetické ošetření, pedikúru, manikúru, nechat se nalíčit od profesionální vizážistky. Postaráme se, abyste nejen vypadali, ale hlavně se cítili krásně a jedinečně.
Pro naše zákazníky zdarma nabízíme kávu, vodu nebo čaj.

Zajímáme se do hloubky o produkty, jež na Vás používáme, všechny jsou důkladně vybírané a ověřené. Pečujeme o vás čistě přírodními produkty značek Yasmínka, Sparitual a Dr.Belter.

Užijte si naplno čas věnovaný pouze Vám…

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Naši terapeuti

Všichni terapeuti, kteří pracující v našem studiu, jsou odborníky v oboru a jsou pravidelně proškolováni tak, aby naši zákazníci dostávali tu nejlepší péči. Kompletní přehled našich terapeutů najdete v menu O nás/Terapeuti.

Lucie Sýkorová (Oliveriusová)

Majitelka studia, masérka, pedikérka

„Vše co dělám, dělám s láskou a jinak to neumím… stejně tak se stavím ke své práci, která se mi za ty roky stala spíše posláním. Proto se snažím se ve svém oboru neustále vzdělávat a zdokonalovat, abych mohla svým klientům poskytovat tu nejlepší péči. Ke každému klientovi přistupuji individuálně a terapie upravuji dle vašich aktuálních problémů a potřeb.“

Zuzana Oliveriusová

Kosmetička, pedikérka, manikérka, relaxační masáže

Zuzana je výborná kosmetička i pedikérka s praxí od roku 2006. Ošetření v jejím provedení se pro vás stane rituálním zážitkem. Objednat se k ní můžete i na uvolňující relaxační a lymfatické masáže těla.

Daniela Stočesová

Fyzioterapeutka

Baví mě hledat cesty, jak do běžného života nenásilně zapojit kompenzační cvičení, abychom se cítili svěže a bez bolestí. Líbí se mi propojovat a kombinovat různé metody a systémy, hledat vždy tu konkrétní cestu, která je pro každého klienta „ta pravá“.

6

TERAPEUTŮ

450

ZÁKAZNÍKŮ

38

SLUŽEB

20

LET ZKUŠENOSTÍ