Vítejte v Pure Body, voňavém světě odpočinku a krásy.

Kosmetická péče

Janii_P

09 října 2019

Žádné komentáře

Všechna kosmetická ošetření obsahují diagnostiku pleti, odličovací rituál, lehkou akupresuru, peeling, čištění UV špachtlí, masku, speciální masáž, úpravu obočí, sérum, krém.

 

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA DR.BELTER®

 

Pracujeme s jednoduchým předpokladem – naše pleť nepotřebuje složité sloučeniny. Mnohem snáze vstřebává přírodní jednoduché látky. Rádi proto o kosmetice DR.BELTER® říkáme, že přirozenější než ona je už jen sama příroda. Čisté a kůži identické látky a hodnotné přírodní oleje zaručují příjemný pocit pleti a skvělou snášenlivost.

Hydratační rituál 60/80 min.

750 / 1100 Kč

Ideální pro dehydratovanou a sluncem poškozenou pleť. Maska se zvlhčuje mořským sérem, které pleti dodá nezbytné minerály. Hýčkající ošetření s okamžitě viditelnými výsledky.

Čistící rituál - mastná a smíšená pleť 60/80 min.

750 / 1100 Kč

Pro dokonalé vyčistění a projasnění pleti, zbaví ji nadměrného lesku. Součástí je hloubkové čištění, maska s obsahem mořského jílu a alginátová hydratační maska.

Hyaluronová péče pro vyplnění vrásek 30+ 80 min.

1250 Kč

Hyaluronová protivrásková kosmetika obsahuje hyaluronový komplex, který cíleně stimuluje kyselinu hyaluronovou v pleti. Dále aktivní látku Matrixyl Synthe®, který účinkuje přímo v srdci vrásek. Vyplní je a nadýchá. Pleť je po ošetření viditelně mladší, hluboké vrásky jsou zmírněny a pleť je zářivá a svěží.

Silicium zpevňující a liftingová péče 45+ 80 min.

1400 Kč

Obsahuje mořské silicium, které zvyšuje hustotu mezibuněčné hmoty, hydratuje, vyhlazuje a vyplňuje vrásky. Zpevňuje a pozvedá pleť. Po ošetření získá pleť pružnost a tonus, vrásky jsou méně výrazné a pleť je celkově rozjasněná a mladistvá.

Ošetření pro muže 60 min.

850 Kč

Speciálně upravené ošetření pro silnou mužskou pokožku. Pleť získá zpět sílu, vitalitu, vyrovnanost a je chráněna před každodenními agresivními vlivy.

Diamantová mikrodermabraze 90 min.

1290 Kč

Omlazující přístrojové ošetření vhodné pro všechny ženy i muže. Pomocí speciálních jemných diamantových nástavců eliminuje příznaky stárnutí pokožky a kromě omlazení pleti odstraňuje různé kožní nedokonalosti, např. jizvičky po akné, neštovicích, strie či pigmentové skvrny. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme ošetření aplikovat 3-5x ,s intervalem 1x týdně. Možnost zakoupit 5x90 min. za výhodných 6100 Kč.

Chemický peeling Derma-ReNew 30 min. - obličej/obličej a dekolt

850 / 1350 Kč

Profesionální systém obnovy pleti s ovocnými kyselinami. Pleť není po ošetření zarudlá a ani se neloupe. Vhodné při problémech pleti jako jsou: drobné jizvičky, rozšířené póry, akné, pigmentové skvrny, zarůstající chloupky/vousy, sluncem poškozená pleť, předčasně stárnoucí pleť. Možnost zakoupit kúru 5ti ošetření za výhodných 3,750 Kč (1 ošetření = 750 Kč).

BB-Glow

2100 Kč

Jedna z nejnovějších kosmetických technologií, které se říká také procedura “kožní záře”. Tento způsob péče o pleť má úžasné výsledky. Viditelný efekt ihned po prvním ošetření, které se provádí pomocí Dermapenu se speciálními BB séry dle typu a barvy pokožky klienta. Výhodné nabídky: při zakoupení 3 ošetření cena 1900 Kč/1 aplikaci, při zakoupení 5 ošetření cena 1700 Kč/1 aplikaci.