Vítejte v Pure Body, voňavém světě odpočinku a krásy.

Kosmetická péče

Lucie_PB

09 října 2019

Žádné komentáře

Všechna kosmetická ošetření obsahují diagnostiku pleti, odličovací rituál, lehkou akupresuru, peeling, čištění UV špachtlí, masku, speciální masáž, úpravu obočí, sérum, krém.

 

Prestižní francouzská značka Thalgo předává již více než 50 let bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě pěstící kosmetiky. Minerály, stopové prvky a proteiny jsou nezbytné pro krásu pleti. Mořské řasy a voda jsou jedinečným rezervoárem těchto elementů. Laboratoře Thalgo vyvinuli patentovaný produkt Rozemleté mořské řasy®, který zachová všechny složky v aktivním stavu a maximalizuje tak účinky kosmetických produktů.

Hydratační rituál 60/80 min.

750 / 1100 Kč

Ideální pro dehydratovanou a sluncem poškozenou pleť. Maska se zvlhčuje mořským sérem, které pleti dodá nezbytné minerály. Hýčkající ošetření s okamžitě viditelnými výsledky.

Čistící rituál - mastná a smíšená pleť 60/80 min.

750 / 1100 Kč

Pro dokonalé vyčistění a projasnění pleti, zbaví ji nadměrného lesku. Součástí je hloubkové čištění, maska s obsahem mořského jílu a alginátová hydratační maska.

Hyaluronová péče pro vyplnění vrásek 30+ 80 min.

1250 Kč

Hyaluronová protivrásková kosmetika obsahuje hyaluronový komplex, který cíleně stimuluje kyselinu hyaluronovou v pleti. Dále aktivní látku Matrixyl Synthe®, který účinkuje přímo v srdci vrásek. Vyplní je a nadýchá. Pleť je po ošetření viditelně mladší, hluboké vrásky jsou zmírněny a pleť je zářivá a svěží.

Silicium zpevňující a liftingová péče 45+ 80 min.

1400 Kč

Obsahuje mořské silicium, které zvyšuje hustotu mezibuněčné hmoty, hydratuje, vyhlazuje a vyplňuje vrásky. Zpevňuje a pozvedá pleť. Po ošetření získá pleť pružnost a tonus, vrásky jsou méně výrazné a pleť je celkově rozjasněná a mladistvá.

Ošetření pro muže 60 min.

850 Kč

Speciálně upravené ošetření pro silnou mužskou pokožku. Pleť získá zpět sílu, vitalitu, vyrovnanost a je chráněna před každodenními agresivními vlivy.

Diamantová mikrodermabraze 90 min.

1290 Kč

Omlazující přístrojové ošetření vhodné pro všechny ženy i muže. Pomocí speciálních jemných diamantových nástavců eliminuje příznaky stárnutí pokožky a kromě omlazení pleti odstraňuje různé kožní nedokonalosti, např. jizvičky po akné, neštovicích, strie či pigmentové skvrny. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme ošetření aplikovat 3-5x ,s intervalem 1x týdně. Možnost zakoupit 5x90 min. za výhodných 6100 Kč.

Chemický peeling Derma-ReNew 30 min. - obličej/obličej a dekolt

850 / 1350 Kč

Profesionální systém obnovy pleti s ovocnými kyselinami. Pleť není po ošetření zarudlá a ani se neloupe. Vhodné při problémech pleti jako jsou: drobné jizvičky, rozšířené póry, akné, pigmentové skvrny, zarůstající chloupky/vousy, sluncem poškozená pleť, předčasně stárnoucí pleť. Možnost zakoupit kúru 5ti ošetření za výhodných 3,750 Kč (1 ošetření = 750 Kč).