Vítejte v Pure Body, voňavém světě odpočinku a krásy.

Masáže

V dnešní uspěchané době je stále méně času na relaxaci, proto si ji dopřejte například v podobě masáže.

V našem studiu si můžete vybrat z široké nabídky masáží od různých léčebných technik až po řadu relaxačních masáží, vybrat si můžete v Nabídce masáží, kterou najdete níže. Pokud si nejste jisti s výběrem, rádi vám poradíme dle vašich aktuálních problémů a potřeb.

 

Pracujeme pouze s velmi kvalitními oleji a masážními prostředky Yasmínka, Nobilis Tilia a SpaRitual.

Hloubková masáž 60 / 90 min.

850 / 1200 Kč

Kombinace masážních technik pro účinné odstranění vašich bolestí a blokád, vč. doporučení vhodných cviků. Velmi hloubková masáž.

Hloubková masáž v kombinaci s Reiki 90 min.

1200 Kč

Během celkového ošetření Reiki se v těle nastartuje samouzdravující systém, tělo se začne čistit, harmonizovat a doplní se pozitivní energií. Reiki ošetření vám pomůže při: dlouhodobých zdravotních problémech, stresu, únavě, vyčerpání, nespavosti. Je to doslova energizující lázeň pro tělo i duši.

Relaxační aroma 60 / 90 min.

800 / 1200 Kč

Velmi jemné techniky odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu, v kombinaci s éterickými oleji představuje tato masáž dokonalou relaxaci nejen pro vaše tělo. Směs olejů umícháme přímo na míru vašim aktuálním potřebám.

Těhotenská 30 / 60 min.

500 / 750 Kč

Uvolňující masáž zad a šíje uzpůsobená pro těhotnou ženu. Výrazně prospívá emocionálnímu i fyzickému zdraví matky a dítěte. Masáž je prováděna na boku vleže a v sedě.

Sportovní 30 / 60 min.

500 / 850 Kč

Sportovní masáž je soubor hmatů, uspořádaných, tak aby připravily sportovce jak z fyzické tak psychické stránky na sportovní výkon. Stejně tak je masáž vhodná po sportovním výkonu, tělo pak rychleji odplaví metabolity ze svalů a dojde k rychlejší svalové regeneraci.

Manažer 60 / 90 min.

850 / 1100 Kč

Speciálně upravená masáž pro sedavé či stresově náročné zaměstnaní. Obsahuje masáž zad, rukou, obličeje, hlavy a šíjových svalů, včetně strečinku a působení na akupresurní body, odstraňující akutní i chronické bolesti hlavy. Zároveň masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh a zvýší pružnost svalů.

Horké lávové kameny 60 min.

750 Kč

Starodávná mýtická čínská masáž, způsobuje úplné uvolnění a nabití organismu. V této terapii se na tělo přikládá 53 ručně broušených lávových kamenů a současně probíhá masáž horkým aroma olejem a dvěma velkými hladkými kameny.

Peelingová masáž 75 min.

850 Kč

Jemný cukrový peeling odstraní odumřelé částečky kůže a pokožka tak může lépe vstřebávat aktivní látky z vysoce kvalitního aromatického oleje, který se na tělo aplikuje během relaxační masáže celého těla. Doporučuji např. před dovolenou, pokožka se pak opálí rovnoměrněji.

Přístrojová lymfodrenáž 45 min.

350 Kč

Posiluje imunitní systém, zmírňuje projevy otoků na horních a dolních končetinách, podporuje látkovou výměnu v kloubech (artróza, DNA), zlepšuje krevní a lymfatický oběh. Možnost zakoupení výhodné permanentky 10x45 min. ošetření za 2950 Kč.

Magnetoterapie 20 min.

100 Kč

Magnetoterapie je pro organismus šetrná fyzikální metoda léčby. Působením pulzního magnetického pole dochází k ovlivňování tkání lidského těla, což vede k potlačení, často i úplnému odstranění zdravotních potíží. Je vyhledávanou procedurou pro svůj analgetický efekt. Možnost zakoupit 10x20 min. za výhodných 700 Kč.

Dornova metoda 90 min.

1200 Kč

Velmi jemná technika, při které terapeut navrací klouby a obratle do správné polohy. Bez škubání a prudkých pohybů. Odstraňuje i dlouhodobé bolesti. Navrací tělu hybnost, pružnost a vyrovnává statiku těla. Doplňuje se o Breussovu masáž, což je jemná masáž působící na svaly a nervy v oblasti páteře, uvolňuje meziobratlové prostory

Maderoterapie 60 min.

900 Kč

Pomocí této metody bude vaše tělo pevnější. Velmi efektivně zmírňuje či odstraňuje efekt pomerančové kůže - CELULITIDU. Dále stimuluje lymfatický systém a detoxikuje tělo. Používá se řada dynamických hmatů a speciálních masážních válečků vyrobených ze dřeva. Možnost zakoupit 5x60 min. za výhodných 4000 Kč.

Kineziotaping

100 - 350 Kč

Kineziotaping, je velmi rozšířená léčebná metoda využívaná v rehabilitaci a sportu. Pomocí správného nalepení pružných pásek na bázi bavlny dovedeme aktivovat nebo uvolňovat svaly. Tejpy drží nalepeny 3-7dní a po celou dobu pozitivně působí na danou oblast. Neomezují vás v pohybu, jsou voděodolné a hypoalergenní.

Lymfatická masáž - ruční 75 min.

850 Kč

Ruční lymfatické masáže, zregenerují a detoxikují tělo, zbaví jej přebytečné vody a odpadních látek. Posiluje imunitní systém, pomáhá proti otokům a celulitidě, zlepšuje kvalitu pleti. Možnost zakoupit 5x75 min. za výhodných 3800 Kč.

Antistresová masáž hlavy 45 min.

650 Kč

Masáž obličeje, hlavy, ramen a šíjových svalů. Vede k hluboké relaxaci, uvolnění bloků v krční páteři a ramenou. K masáži je použit olej NEROLI, odstraňuje následky stresu, snižuje úzkost, depresi a bolesti hlavy.

Liftingová masáž obličeje 30 min.

490 Kč

Zpevňujíci a vyhlazující masáž obličeje. Eliminuje vrásky a zvyšuje tonus pleti. Pleť po ošetření vypadá svěže a mladistvěji. Použito je luxusní sérum z damašské růže a esenciální olej z berberských datlí.

Párová masáž 60 / 90 min.

1800 / 2500 Kč

V jedné místnosti vás budou masírovat dvě masérky za použití čerstvě namíchaného jasmínového oleje. Během masáže volíme velmi jemné a zklidňující masážní hmaty, které vedou k hluboké relaxaci. Po masáži vám dopřejeme čas k dorelaxaci s šálkem čaje.

Bylinný rituál pro nohy 45 min.

750 Kč

Tymián rychle odstraňuje únavu, má silné protizánětlivé a dezinfekční účinky. Bylinnýý rituál zahrnuje solnou očistnou koupel a peeling pokožky nohou, zábal s cypřišovým olejem, růžovým marockým jílem a intenzivní masáž chodidel a lýtek.

Reiki - celkové ošetření 60 min.

750 Kč

Během celkového ošetření Reiki se v těle nastartuje samouzdravující systém, tělo se začne čistit, harmonizovat a doplní se pozitivní energií. Reiki ošetření vám pomůže při: dlouhodobých zdravotních problémech, stresu, únavě, vyčerpání, nespavosti. Je to doslova energizující lázeň pro tělo i duši.

Angelic Power 60/90/120 min.

1150/1500/2000 Kč

Energetická masáž, kombinace těch nejlepších masážních technik, vč. tahů z thajských a hawajských masáží. Používá se nahřátý olej a zapojena je i masáž chodidel, hlavy a obličeje.

Antistresová masáž celého těla 60 min.

900 Kč

Bodová, posléze tahová masáž od nohou, přes záda až k závěrečné masáži hlavy a obličeje.